K&K School of English
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-982 Kraków
al. Jana Pawła II 178
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 12 644 78...
Telefon komórkowy: +48 501 463 724
Strona www: https://www.kandk.ed...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Szkoła języków obcych K&K powstała, by udowodnić, że nauka angielskiego czy hiszpańskiego może być przyjemna i skuteczna. Na kurs warto zapisać się gdy pasjonujemy się nauką języków, wyjeżdżamy za granicę na staż lub do pracy, albo czeka nas matura ustna i pisemna. Szkoła językowa K&K oferuje także kursy wakacyjne dla dzieci w wieku szkolnym i zajęcia na poziomie podstawowym dla najmłodszych.

Lektorzy i nauczyciele języków

W szkole języków K&K pracują osoby, które nie tylko biegle posługują się hiszpańskim czy angielskim, ale też potrafią przekazywać wiedzę. Dzięki zajęciom pod okiem doświadczonych nauczycieli można nauczyć się mówić, pisać i rozumieć języki obce. Umiejętności takie mogą przydać się na sprawdzianie, maturze lub podczas wyjazdu za granicę na wakacje. Rozmowy (nawet proste) z obcokrajowcami mogą okazać się świetnym doświadczeniem, które poszerza horyzonty. Warto więc rozwijać swoje umiejętności językowe.

Kurs języka dopasowany do potrzeb

Nauka języka rozpoczyna się testem, który ma ocenić poziom jego znajomości. Nie każdy uczeń bowiem zaczyna z tego samego miejsca. Część kursantów ma już pewne doświadczenia z angielskim i hiszpańskim ze szkoły podstawowej, liceum, książek czy seriali. Dlatego bardzo ważne jest, by lektorzy mogli ocenić poziom ich wiedzy, utrwalić to co już umieją i skupić się na rozwijaniu ich kompetencji językowych.

Kursy językowe dla firm

Szkoła językowa K&K ma w swojej ofercie także kursy angielskiego dla firm. Są one chętnie wybierane przez pracowników dużych korporacji i niedużych firm, które współpracują z innymi zagranicznymi lub mają swoje oddziały za granicą. Pozwala to zwiększyć efektywność porozumiewania się i znajomość słownictwa branżowego. To bardzo ważny element rozwoju, dlatego coraz więcej pracowników decyduje się na kursy Business English.


Wyświetleń: 32
Komentarze