Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 6

Instytut Rozwoju Energetyki powstał po to, aby pomagać przedsiębiorstwom w obniżeniu opłat za energię elektryczną. Niezależna grupa doświadczonych konsultantów, wspiera w podpisaniu najrozsądniejszej cenowo umowy. Dążeniem IRE stało się to, aby przedsiębiorstwa mogły zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, między innymi dzięki zmianie dostawcy prądu czy gazu. Szczególnie pomocne jest wsparcie w pogodzeniu zmiany operatora z codzienną pracą firmy. Instytut Rozwoju Energetyki ciągle się rozwija i dąży do pozyskania potężnego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz wypracowania sobie miana jednostki badawczo-rozwojowej. Więcej informacji na stronie: https://ire.info.pl/


Specjaliści w zakresie doradztwa energetycznego pomagają wybrać najbardziej wydajną instalację solarną, która umożliwi samodzielne produkowanie energii przez przedsiębiorstwo, co pozwoli obniżyć koszty opłat za prąd. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się nie tylko negocjowaniem najbardziej korzystnej (spośród dostępnych) opcji cenowej, ale także szukaniem ewentualnych nieścisłości w bieżących umowach klienta.


Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych firm - co pozwala płacić sporo mniej, na przykład - za ogrzewanie. Zebranie w całość dużej ilości dostępnych taryf, znacznie ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Pozwala to być oszczędnym i świadomym konsumentem.


W przypadku zmiany dostawcy gazu ziemnego ważne jest poznanie wszystkich możliwości. Pomoc analityka energetycznego może okazać się ogromną pomocą - w szczególności dla managerów firm niemających praktyki w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku zmiany dostawcy gazu mogą być zaskakująco wysokie.


Optymalizacja ceny gazu ziemnego nie jest taka łatwa, jak w przypadku energii elektrycznej. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - dochodzą nowe czynniki, które trzeba brać pod uwagę. Konieczna ciągłość dostaw i złożoność warunków umowy, nie przeszkadza jednak brokerom IRE w spełnieniu oczekiwań swoich klientów.


Tak, jak o wyborze sieci telefonii komórkowej, można zdecydować również o tym, z jakiej firmy mamy prąd w gniazdku.To naturalne, że sporej wielkości zakłady pracy zużywają dużo energii elektrycznej i niemało na to wydają - w skali roku robi się z tego pokaźna suma. Wybór dobrej taryfy dopasowanej do własnych potrzeb może wpłynąć na budżet firmy przedsiębiorstwo i generować oszczędności.


Instytut Rozwoju Energii to firma, której można zaufać w kwestii wyboru odpowiedniej umowy energetycznej dla różnej wielkości firm. Darmowa analiza i aktywna pomoc we wprowadzeniu bardziej rozsądnych rozwiązań to tylko kilka powodów, za które chwalony jest Instytut. Wygląda na to, że każda firma może sporo zaoszczędzić!


Wyświetleń: 52
Komentarze