Kontraktim
Informacje
NIP: 681-208-53-20
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 533 088...
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0
Kontraktim to firma, która zajmuje się projektowaniem i kompleksową budową hal przemysłowych i magazynowych. Przedsiębiorca, który chce nawiązać z nią współpracę, nie musi znać się na tworzeniu tego typu obiektów, nie musi także potrafić ich projektować ani nawet znać technologii, w jakich są budowane. Kontraktim to firma z doświadczeniem, której warto zaufać, jeśli chodzi o wszystkie aspekty kompleksowego wznoszenia hal produkcyjnych i magazynowych.

Dla Kontraktim szczególne znaczenie ma projekt. To od niego (i od pomysłu na halę) zaczyna się działanie. Dobry projekt hali będzie uwzględniał jej zastosowanie. Mało osób jest świadomych, jak sama budowa hali wpływa na wydajność przemysłu czy pracy magazynu, który będzie się w niej znajdował. Warto więc zadbać o to, by hala była ergonomiczna i dobrze zaplanowana. Pierwszym krokiem ku temu będzie wybór firmy takiej jak Kontraktim. Uwzględni ona zdanie klienta, ale również przedstawi swój punkt widzenia poparty doświadczeniem zdobywanym latami.

Klient zgłasza swoje sugestie, potrzeby, opowiada o swojej działalności, a firma stara się dobrać najlepszą wielkość, technologię budowy i dodatkowe elementy hali. Doświadczeni pracownicy każdy projekt traktują jak wyzwanie. Korzystają ze swojej wiedzy, umiejętności, jakie zdobyli przy innych zleceniach, mają także umiejętności miękkie. Zarządzają i koordynują pracę firm od robót ziemnych, tych tworzących fundamenty i dostawców sprzętu przemysłowego. Hala może być gotowa do odbioru w stanie gotowości do pracy, bo Kontraktim sprawnie przeprowadza wszystkie etapy działań. Można to nazwać kompleksową budową hal.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który rozważa budowę hali, w której będzie chciał prowadzić swoją firmę produkcyjną lub magazyn, to warto wysłać zapytanie do firmy Kontraktim. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie - https://kontraktim.com/. Tam też można dowiedzieć się więcej firmie i jej działalności. Optymalizacja kosztów i terminowość wykonywania zleceń zasługują na szczególne docenienie w przypadku Kontraktim.
Wyświetleń: 35
Komentarze