Gabinet dietetyka Powrót do natury
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-047 Kraków
Ul. Gertrudy 8/6 I p.
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 504 146 700
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://www.powrotdo...


Ocena: 0

Powrót do natury to gabinet dietetyka, który znajduje się w Krakowie. Bazuje on na medycynie naturalnej i traktowaniu organizmu człowieka, jako całości. Psychika jest równie ważna jak ciało. To, co myślimy i jak się czujemy, wpływa na to, co jemy. Nasze codzienne posiłki wpływają na nasze samopoczucie. Zależność ta jest wciąż badana i okazuje się, że jest ona bardzo znacząca.

Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi, czasem może wymagać konsultacji z osobą, która ma wiedzę o odżywianiu się człowieka. Jedzenie to jedno, ale dostarczanie organizmowi tego, czego on potrzebuje to drugie. Niejedna osoba popełnia ten błąd i konsumuję posiłki w pośpiechu, byle by nie czuć się głodna. Dietetyk z gabinetu Powrót do natury potrafi zdiagnozować szkodliwe nawyki żywieniowe i podać plan działania, który pomoże je wyeliminować.

Niezwykle ważne jest także działanie w przeciwnej sytuacji âEUR" gdy pacjent chce przytyć. Tutaj również dietetyk dokonuje dokładnej analizy tryby życia, nawyków żywieniowych i sposobu postrzegania jedzenia przez daną osobę. W ofercie gabinetu jest także tworzenie jadłospisów dopasowanych do pacjenta âEUR" dobrane są produkty i dania mniej lub bardziej czasochłonne w przygotowaniu. Wszystko zależy od tego czy dana osoba lubi gotować i czy ma na to czas.

Plan diety bazujący na medycynie naturalnej to podejście znane od wieków. Jedzenie nie tylko traktowane było jako źródło energii, ale także sposób na dobre samopoczucie, poprawienie swojego stanu zdrowia. Niektóre produkty mają wręcz lecznicze właściwości âEUR" zostało to udowodnione naukowo, dlatego warto dowiedzieć się, co szczególnie warto włączyć do codziennej diety, by zyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Każdy pacjent gabinetu Powrót do natury spotyka się ze zrozumieniem i wsparciem. Dietetyk nie jest po to, by oceniać osobę i jej nawyki, ale by wskazać rozwiązania i pomóc w wyznaczeniu i osiągnięciu celu. Indywidualne podejście do każdego, serdeczność i duża dawka merytorycznych rad, to zalety gabinetu dietetyka Powrót do natury.


Wyświetleń: 28
Komentarze