FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531753590
Strona www: https://www.fitkick....


Ocena: 6

Kondycja ruchowa jest konieczna dla każdego. Oddziałuje na jakość życia i zdrowotność. Człowiek nie może cały czas utrzymywać jednej postawy - przykładowo siedzącej. Dlatego zatrudnieni w korporacjach muszą troszczyć się ćwiczyć systematycznie. To pozwoli im utrzymanie zdrowego fizyczności i ducha. Brak aktywności i niezdrowe zwyczaje w diecie mogą być krokiem do nadwagi. To z kolei jest częstą przyczyną problemów zdrowotnych. Polecamy zdecydować się na konsultację u trenera personalnego FitKick, on zachęci nas do zmiany przyzwyczajeń i wprowadzi odrobinę aktywności do naszego dnia.

Cykliczne ćwiczenia to ważny etap drogi do realizacji planu. Trener personalny Artur Caba dobierze stopień trudności do potrzeb i predyspozycji trenującego. Aktywność ciała powinna dać poczucie szczęścia, bo uwalnia hormony szczęścia. FitKick zaczyna działania od wywiadu z osobą, która do trenera personalnego się zgłasza. Analizuje dane o zdrowiu i stylu życia. To istotne, by treningi dobierać do osoby. Niejednorodne są oczekiwania - niektórzy pragną zrzucić kilogramy inni formować ciało.

FitKick Artur Caba zachęca do dbania o atrakcyjny wygląd ciała. Zwykle blokują przekonania, że nie damy rady. Nie uprawiamy sportu często, ponieważ brakuje impulsu, jaki zwiększyłby chęci. Nie potrafimy dawać sobie targetów w życiu osobistym. FitKick wesprze w uzyskaniu ciała, o którym nawet nie marzyliśmy i oprócz tego zestaw ćwiczeń, który na długo doda się do planu dnia.

Jedzenie jest bardzo istotne, kiedy pragniemy zachować proporcjonalną sylwetkę i dobry nastrój. Artur Caba przygotowuje jadłospisy dopasowane do wymagań klienta. Połączenie diety i sportu daje oczekiwane efekty. Trener personalny zapewnia motywację w modyfikacji sposobu odżywiania. Chudnięcie będzie efektywne i bezpieczne. Skonsultujesz się z nim mailowo lub telefonicznie.


Wyświetleń: 135
Komentarze