Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
36-300 Olkusz
Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 6
Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby nieść pomoc firmom w zmniejszeniu ilości pieniędzy płaconych za energię elektryczną. Niezależna kadra sprawdzonych konsultantów, wspiera w podpisaniu najlepszej cenowo oferty. Dążeniem instytutu stało się to, aby zakłady pracy mogły uniknąć dużych nadpłat. W szczególności doceniane jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany taryfy z normalnym funkcjonowaniem firmy. Instytut Rozwoju Energetyki stale zmienia się na lepsze i dąży do pozyskania potężnego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz zdobycia miana jednostki badawczo rozwojowej.

Niewiele Polek i Polaków jest świadomych, że to, która firma, sprzedaje nam energię elektryczną, zależy od tego, w jakiej części kraju się mieszka. Oznacza to, że tak jak o operatorze telefonii również da się zdecydować - skąd mamy prąd w gniazdku.

Doradcy energetyczni proponują najlepszą instalację solarną, która pozwoli na samodzielne produkowanie prądu przez przedsiębiorstwo, co pozwoli generować oszczędności. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się też negocjowaniem najlepszej opcji cenowej, ale i poszukiwaniem błędów w obecnych taryfach klienta.

Sprawdź, jak specjaliści z IRE mogą pomóc w zmianie dostawcy prądu: https://ire.info.pl/uslugi/prad/

Normalną rzeczą jest, że olbrzymie zakłady pracy zużywają dużo prądu i niemało na to wydają - w skali kwartału robi się z tego pokaźna kwota. Wybór korzystnej taryfy dopasowanej do indywidualnych wymagań może wpłynąć na budżet firmy przedsiębiorstwo i zatrzymać sporą ilość gotówki.

Możliwe jest zlecenie porównania cen prądu u różnych dostawców - co pozwala płacić sporo mniej za ogrzewanie i inne media. Zebranie w całość dużej ilości ofert, znacznie ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Pozwala to być dobrze gospodarującym i odpowiedzialnym konsumentem.

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego nie jest taka bezproblemowa, jak w przypadku energii elektrycznej. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - dochodzą nowe aspekty, które trzeba przeanalizować. Wymagana ciągłość dostaw i inna specyfika warunków umowy, nie przeszkadza pracownikom IRE w sprostaniu takiemu wyzwaniu.

W kwestii wyboru innego dostawcy gazu również ważne jest rozeznanie w ofertach. Dobra rada eksperta może okazać się sporym ułatwieniem, w szczególności dla managerów firm niemających praktyki w tym zakresie. Oszczędności w przypadku zmiany dostawcy gazu często okazują się zdumiewające.

Instytut Rozwoju Energii to firma, której można zaufać w kwestii wyboru alternatywnej taryfy energetycznej dla dużych i małych firm. Analiza nic nie kosztuje - a aktywna pomoc we wprowadzaniu nowych rozwiązań - to tylko jeden z zalet Instytutu. Każda firma może sporo zaoszczędzić!
Wyświetleń: 181
Komentarze