Grupa Doradcza QUALITAS
Informacje
Lokalizacja
Podkarpackie
37-100 Łańcut
Dąbrówki 396A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 17 779 91 66
Strona www: https://www.iso-kons...


Ocena: 0

Firma, organizacja bądź jednostka samorządu terytorialnego, która chciałaby ubiegać się o przyznanie normy za zakresu zarządzania jakością, może skorzystać z oferty firmy konsultingowej Grupa Doradcza Qualitas. Firma zlokalizowana jest w Rzeszowie, jednak ze względu na charakter oferty, związany ze szkoleniami wyjazdowymi w organizacjach, z jej usług mogą skorzystać firmy z całej Polski. Grupa Doradcza Qualitas oferuje szkolenia otwarte i zamknięte, kursy wewnętrzne dla firm, podczas których w przystępny sposób prezentuje procedurę ubiegania się o przyznanie certyfikatu jakościowego. Szkoleniowcy przeprowadzają najpierw audyt, z którego wynika to, co należy w danej firmie zmienić, aby pozytywnie przeszła ona określone procedury, spełniła standardy, a w rezultacie otrzymała pożądany i potrzebny certyfikat.

Jakie systemy jakościowe wdraża Grupa Doradcza Qualitas?

Wśród systemów, w jakich specjalizuje się firma, warto wymienić system zarządzania jakością ISO 9001, wdrożenie normy 14001 regulującej zarządzanie środowiskiem, wprowadzenie systemów dotyczących BHP, bezpieczeństwa żywności, a także bezpieczeństwa materiałów paszowych. Współpracując z Grupą Doradczą Qualitas, można liczyć także na wsparcie w zakresie analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontrolnych oraz wdrożenie standardów sieci handlowych, które nieodzownie związane są z dbaniem o zdrową żywność i sposób jej pakowania.

Szkolenia zamknięte z Grupą Doradczą Qualitas

Można skorzystać z wdrożenia systemu zarządzania jakością przez specjalistę z Grupy Doradczej Qualitas albo nauczyć się, jak przeprowadzać je samodzielnie. W ofercie znajdują się między innymi szkolenia tematyczne dla osób, które chciałyby zostać pełnomocnikami ds. jakości lub audytorami wewnętrznymi, a także kompleksowe kursy z dziedziny wdrażania standardów bezpieczeństwa żywności (BRC/IFS, HACCP). Wiedza przekazywana jest w sposób praktyczny, bazujący na przykładach pochodzących z pokaźnego doświadczenia szkoleniowców z Grupy Doradczej Qualitas.

Wyświetleń: 24
Komentarze