Ośrodek wypoczynkowy \"Marzenie\"
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 18 20 157 76
Telefon komórkowy: 608 105 995
Strona www: https://marzenie-zak...


Ocena: 0

Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne "Marzenie" to wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego, które co roku skupia mnóstwo chętnych na połączenie urlopu wypoczynkowego z wczasami zdrowotnymi. Jest to bowiem doskonały pomysł na zregenerowanie sił fizycznych i psychicznych, a przy okazji na podreperowanie zdrowia w bardzo różnych aspektach.

"Marzenie" specjalizuje się w kuracji rozmaitych schorzeń, między innymi: chorób stawów i kręgosłupa, powikłań cukrzycy, stanów po złamaniach i zwichnięciach, atopowego zapalenia skóry, depresji i przewlekłego zmęczenia, stwardnienia rozsianego. Mogą się do niego zgłosić także osoby z dysfunkcjami narządów słuchu czy wzroku, chorzy na epilepsję, upośledzeni umysłowo, jąkający się, cierpiący na celiakię, alergię bądź autyzm, a także kobiety po mastektomii, osoby z chorobą Parkinsona, z Alzheimerem, cukrzycą, hemofilią i całą długą listą chorób, które można znaleźć na stronie internetowej ośrodka.

Dlaczego warto wybrać "Marzenie"? Ze względu na wysoką jakość pakietów zdrowotnych, doskonały poziom rehabilitacji, wykwalifikowany personel, piękne otoczenie, skuteczność terapii, pozytywne opinie pacjentów i gości oraz za ideę połączenia pobytu zdrowotnego z rekreacją. W ramach oferty rozrywkowej pracownicy ośrodka organizują wieczory integracyjne z góralską muzyką na żywo, spotkania przy ognisku, imprezy taneczne, a także wyjazdy do okolicznych atrakcji turystycznych, w tym piesze wycieczki w góry. Sumarycznie składa się to na przyjemny i pożyteczny pobyt w Zakopanem, uznawanym przecież za jedno z najbardziej interesujących i najchętniej odwiedzanych miast w Polsce.

Chętnych na skorzystanie z oferty ośrodka zapraszamy na stronę internetową marzenie-zakopane.pl po szczegóły na temat wczasów i informacje o sposobach na ich dofinansowanie przez PFRON.

tel. 18 20 157 76

email: marzenie@marzenie-zakopane.pl

Stara Pardałówka 1, Zakopane 34-500

Wyświetleń: 19
Komentarze