Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 784936353
Telefon komórkowy: +48 790440428
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 6

Global to firma będąca liderem w sprzedaży i instalacji nowoczesnych systemów grzewczych z technologią podczerwieni. W swojej ofercie posiada polskie produkty, które zostały odznaczone certyfikatem jakości TÄ‚oeV Rheinland, co oznacza, że wspomniane systemy grzewcze są niezawodne, a zastosowana technologia jest bezpieczna dla człowieka i środowiska. Firma jest dystrybutorem ogrzewania na na podczerwień, paneli grzewczych oraz promienników podczerwieni od dziesięciu lat .

Jeżeli chcą Państwo rozwiązania ekologicznego oraz ekonomicznego zarazem, warto pochylić się nad ogrzewaniem wykorzystującym podczerwień. Jego sposób działania jest łatwy do zrozumienia: prąd zmienia się w energię cieplną. Ponadto schludny wygląd komponentów wchodzących w skład systemów grzewczych na podczerwień dobrze komponuje się ze współczesnymi wnętrzami. Ich kolejną właściwością jest to, że nie szkodzą zdrowiu, ponadto światło podczerwone wykorzystuje się w leczeniu niektórych chorób, co oznacza, że jest bezpieczne dla człowieka.

Panel na podczerwień to najczęściej stosowane urządzenie do wykorzystania technologii infraczerwieni. W przeciwieństwie do konwencjonalnych sposobów ocieplania domów, panele te ocieplają nie tylko atmosferę, lecz również ściany, meble oraz ludzi w obrębie pomieszczenia. To powód, dlaczego ciepło odczuwa się dłużej - dlatego koszty energii w sezonie grzewczym nie są wysokie. Co więcej, panele grzewcze charakteryzują się długą żywotnością, dzięki czemu mają Państwo pewność, że decyzja o ich zakupie się zwróci.

Firma Global oferuje główne typy systemów elektrycznych wykorzystujących technologię podczerwieni: panele grzewcze oraz promienniki podczerwieni. Te pierwsze są wykorzystywane przy ocieplaniu dużych zadaszonych budowli: domów, budynków produkcyjnych, sklepów. Przy użyciu specjalnego pokrętła można regulować temperaturę utrzymywaną w pokoju. Drugi typ promienników wykorzystuje się, kiedy mamy do czynienia z otwartą przestrzenią albo zależy nam na utrzymaniu pożądanej temperatury tylko w części pomieszczenia.

Wyświetleń: 32
Komentarze